Pn - Pt: 10 - 18 | Sob: 10 - 14

biuro@galeriadrzwi.pl

Producent zewnętrznych drzwi drewnianych Parmax

Jesteśmy pierwszorzędnym producentem zewnętrznych drzwi drewnianych w Polsce. O nowoczesnych drzwiach wejściowych wiemy wszystko. Jesteśmy indywidualistami, którzy tworzą drzwi dla indywidualistów. Pasja napędza nas do ciągłego rozwoju i poszukiwania nowych, unikalnych rozwiązań, aby móc zapewnić naszym Klientom najwyższej jakości solidne drzwi wejściowe do domu lub firmy.

 

 


Dlaczego warto wybrać nasze nowoczesne drzwi dębowe?

Nasze nowoczesne drzwi dębowe będą idealnym wyborem, jeśli liczy się dla Ciebie zarówno bezpieczeństwo, jak i elegancja. Wystarczy raz przejść przez nasze drzwi, aby się w nich zakochać – oto powody, dla których warto rozważyć zakup nowoczesnych drzwi wejściowych w PARMAX:

  • bezkompromisowa jakość,
  • możliwość wykonania niestandardowych drzwi,
  • dostępność różnych gatunków drewna – lokalnych i egzotycznych,
  • szeroki wachlarz kolorystyczny,
  • nowoczesna technologia.

 

 


Nowoczesny design drzwi wejściowych

W drewnie tkwi szlachetne i klasyczne piękno, któremu nadajemy wyjątkową oprawę. Wychodzimy poza konwencje i schematy, dostosowując nasze ekskluzywne drzwi zewnętrzne do potrzeb klientów. Oferujemy nowoczesne drzwi wejściowe wyprzedzające trendy, a wręcz je dyktujące, z wykorzystaniem najlepszych wzorców i technik produkcji.

 

 


Solidne drzwi wejściowe do domu

Solidne drzwi wejściowe marki PARMAX cechują się niepowtarzalną wytrzymałością. Starannie dopracowana technologia zapewnia bezpieczeństwo. Drzwi wejściowe do domu mają grubość 11 cm, dzięki czemu stanowią doskonałą warstwę izolacyjną zapewniającą ochronę przed niskimi i wysokimi temperaturami oraz skutecznie zabezpieczają przed ewentualnymi próbami włamań. Na solidność drzwi wejściowych do domu składa się system zabezpieczeń i zamków, które sprawiają, że nowoczesne drzwi zewnętrzne wykonane przez PARMAX stanowią barierę nie do pokonania – bramę do domu.

 


Pivot