Otwarte:

Pn - Czw: 10 - 18 | Pt: 10 -17 | Sob: 10 - 14

Kolekcja LAMELLO

Monitoring rozwiązań w zakresie nowoczesnych drzwi zewnętrznych oraz wsłuchanie się i zrozumienie klientów, ich potrzeb i oczekiwań, aby zaproponować im nowe, dodatkowe produkty, zawsze są motywacją do działań i rozwoju. Tak właśnie było w przypadku najnowszej innowacyjnej kolekcji drzwi zewnętrznych klasy Premium – linii LAMELLO.

Kolekcja LAMELLO została zaprojektowana w zgodzie z najnowocześniejszymi trendami w architekturze budynków i stolarce budowlanej, zainspirowaliśmy się trendem, który podbił rynek wnętrzarski. Możliwość stosowania drewnianych lamelli poziomych i pionowych to gwarancja wyjątkowego, przestrzennego desingu – drzwi zewnętrznych, których skrzydło nie jest płaską powierzchnią, dzięki temu zyskują wielowymiarowy charakter.

Połączyliśmy je z innowacyjnymi rozwiązaniami – klawiaturą kodową, zawiasem pivot, elektrozaczepem i sterowaniem elektroniką.

 

 


Lamello

Kluczowa cecha –nietypowość

Drzwi oferowane przez PARMAX to przestrzeń, dużo światła i poczucie lekkości, czyli cechy, których poszukują dzisiaj projektanci wnętrz. To gwarancja wysokiej jakości w nietypowych rozmiarach i właśnie rozmiar jest kluczową cechą kolekcji LAMELLO. Są to pierwsze drzwi drewniane z zawiasem pivot o przesuniętej osi.

Właśnie dzięki temu można wykonać skrzydło o szerokości nawet 360 cm, dostosowane do obiektów nowoczesnej architektury. Unikalny design tej kolekcji połączyliśmy z innowacyjnymi rozwiązaniami -sa wyposażone w elektrozaczep, sterowanie elektroniką oraz klawiaturę kodową, dzięki której mogą otwierać się automatycznie. Prestiż, który gwarantują drzwi PARMAX, osiągany jest dzięki wyjątkowej dbałości o najdrobniejsze detale oraz precyzji wykonania. To oznacza wychodzenie poza konwencje i schematy i dostosowanie do potrzeb klienta.

Za każdym nowym modelem drzwi firmy PARMAX stoją klasyczne piękno drewna, nowoczesny design oraz innowacje technologiczne.

 

 


Lamello

Nagrody potwierdzeniem innowacyjności drzwi LAMELLO

Innowacyjne rozwiązania i kreowanie trendów na wymagającym rynku docenili eksperci, nagradzając drzwi z kolekcji LAMELLO Złotym Medalem Podkarpackiego Rynku Budowlanego podczas ubiegłorocznych Podkarpackich Targów Budownictwa EXPO DOM. Nagrody podczas wydarzeń branżowych przyznawane są firmom, których produkty odznaczają się innowacyjnością i poprawiają jakość życia, sprawiając, iż żyje i mieszka nam się coraz lepiej.