Pn - Pt: 10 - 18 | Sob: 10 - 14

biuro@galeriadrzwi.pl

Drzwi na zawiasie Pivot

Od lat wyznaczamy trendy na rynku drzwi zewnętrznych – wychodzimy poza utarte schematy, poszukując nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą zapewnić naszym Klientom wyjątkowe produkty, gwarantujące im najwyższą jakość i unikalny design. Drzwi na zawiasie Pivotowym to najnowszy trend w architekturze, połączenie nowoczesnej technologii i prestiżu, który wprowadza nas w całkiem inny wymiar. Jest propozycją dla osób o niestandardowym podejściu do aranżacji.

 


 

 


Zawias Pivot to rodzaj metalowego okucia, montowanego wewnątrz skrzydła drzwiowego. Stosując to rozwiązanie, nie musimy instalować żadnych elementów konstrukcyjnych na ścianie z otworem drzwiowym, ponieważ do zamontowania drzwi potrzebne są jedynie dwie niewielkich rozmiarów płytki, montowane w ościeżnicy, co sprawia wrażenie, jakby drzwi były zawieszone w próżni.

Zastosowanie zawiasów Pivot daje nam nie ograniczone możliwości, możemy dowolnie eksperymentować z wykończeniem bez względu na wielkość i ciężar, ponieważ możemy wykonać skrzydło ważące nawet pól tony. Każda konstrukcja może być powiększona o elementy stałe. Zawias samozamykający zawiera regulowane tłumienie zamykania i hydrauliczną kontrolę wsteczną (ochrona ściany) drzwi po otwarciu płynnie powracają do pozycji „0”, dzięki czemu ich otwieranie i zamykanie możemy kontrolować dosłownie jednym ruchem.

SPECYFIKACJA:

  • Maksymalne wymiary dla drzwi jednoskrzydłowych 216,5 cm x 300, szerokość skrzydła 196,5 cm, światło przejścia 169,8 cm
  • Nośność do 500 kg
  • Regulowanie tłumienia zamykania (soft close)
  • Hydrauliczna kontrola wsteczna (ochrona ściany)

Decydując się na wybór zawiasów Pivot kupują Państwo produkt najwyższej jakości w stu procentach dopracowany i przemyślany pod każdym względem.