Otwarte:

Pn - Pt: 10 - 18 | Sob: 10 - 14

Drzwi dostępne od ręki - realizacja do 7 dni roboczych.

DRE ESTRA 5, PRZYLGOWE, BIAŁY MAT.

OPIS PRODUKTU:

Drzwi zbudowane w oparciu o ramę składającą się z dwóch poziomych i pionowych ramiaków z wypełnieniem w postaci wewnętrznych paneli, płycin lub szyb. Wykonane z płyt drewnopochodnych. Szerokość ramiaka pionowego 160 mm.

SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Znajdujące się w szerokiej ofercie DRE drzwi ramowe Estra to propozycja dla klientów ceniących surowy, elegancki wygląd skrzydeł wewnętrznych. Nienaganna estetyka to główna cecha wyróżniająca modele z tej serii. Zastosowaliśmy w nich płyciny płaskie pozbawione frezów dekoracyjnych, dzięki czemu produkt jest uniwersalny i świetnie komponuje się z wieloma aranżacjami.

W przypadku drzwi Estra dostępnych jest kilka rodzajów oklein, którymi można wykończyć ich powierzchnię. Nie bez znaczenia są też kwestie wytrzymałości skrzydła. Postawiliśmy na konstrukcję ramową, wykorzystując do produkcji wysokiej jakości płyty drewnopochodne. Charakterystyka modelu pozwala na zastosowanie w nim jednego, dwóch lub nawet trzech przeszkleń o wybranym stopniu przepuszczalności światła. Asortyment obejmuje zarówno wersję przylgowe, jak i bezprzylgowe.