Pn - Pt: 10 - 18 | Sob: 10 - 14

biuro@galeriadrzwi.pl

 

Drzwi ukryte w ścianie

Rozwiązanie umożliwiające zainstalowanie drzwi z ukrytymi zawiasami w aluminiowej ościeżnicy
W zależności od preferencji, drzwi mogą być malowane w kolorze ściany, oddając efekt ciągłości ściany poprzez idealne skomponowanie się z nią. Alternatywnie, drzwi mogą być malowane kolorami z palety RAL bądź ozdobione wykończeniami lub nadrukami, według intencji projektanta wnętrz lub inwestora.

 

Ramy

Ościeżnica do drzwi rozwieranych wyprodukowana jest z aluminium. Profil jej jest zaprojektowany w sposób mający na celu zapobiegać pęknięciom. Rama najpierw poddawana jest obróbce fosforanu przeciwko utlenianiu, a następnie pokrywana jest podkładem przygotowanym do malowania farbami akrylowymi.

 

 

Zalety

• Rama uniwersalna zarówno do ścianki gips-karton jak i ścianki murowanej.
• Wyposażona w płyty dystansowe OSB o grubości 25 mm w celu zapewnienia idealnego wymiary przy montażu.
• Rama osłoniona jest tworzywem sztucznym aby uniknąć zabrudzenia podczas prac tynkarskich.
• Gumowe uszczelki, trwałe, estetyczne, w łatwy sposób montowane są do ramy, a nie do drzwi.
• Otwory na zawiasy ochronione są perforowaną blachą celem uniknięcie zabrudzenia podczas prac tynkarskich (w wersji do ścianki murowanej).

 

 


 

 

ECLISSE 40 Collection

Ozdobna ościeżnica do drzwi rozwieranych

 

 

Ościeżnica z anodyzowanego aluminium, która staje się elementem wystroju wnętrza. Ozdobne profile otaczają drzwi niczym rama obraz

Nachylenie elementów pod kątem 40 stopni nadaje ścianie wrażenie głębi, za którą kryją się licowane drzwi ECLISSE

Wytrzymałość aluminium

 

Po raz pierwszy ościeżnica odgrywa wiodącą rolę estetyczną i wizualną. Niebanalny design jest wynikiem minimalizmu zachowanego przy tworzeniu produktu.

Rama jest wykonana w całości z anodyzowanego aluminium. Anodyzacja to proces elektrochemiczny tworzący zabezpieczenie.

Jego celem jest uniemożliwienie ścierania się metalu oraz zapewnienie większej odporności na działanie czynników atmosferycznych, powstawanie plam i zadrapań.

Dodatkowo anodyzacja ułatwia malowanie profili aluminiowych farbą akrylową w wersji w podkładzie.

 

 

 

 

WSZECHSTRONNOŚĆ

Piękno widoczne jest wszędzie

Z JEDNEJ STRONY drzwi zlicowane ze ścianą są eleganckie i dyskretne.

Z DRUGIEJ STRONY linie geometryczne ościeżnicy tworzą głębię. Jak w ramie obrazu ościeżnica okala drzwi, uwidacznia przejście zapraszając nas do wkroczenia do innego wymiaru.

 

 

 

 

Kolekcja ECLISSE 40, ościeżnicy do drzwi ukrytych w nowej odsłonie

Ościeżnica jako element dekoracyjny. ECLISSE 40 jest pierwszym produktem eksponującym ościeżnicę: rama wyłania się ze ściany tworząc dyskretną lecz widoczną ozdobę. Nie stanowi już wyłącznie elementu technicznego i funkcjonalnego, a przeistacza się w element ozdono-wykończeniowy.

Patent na wystrój

ECLISSE 40 jest pierwszym produktem eksponującym ościeżnicę: rama wyłania się ze ściany tworząc dyskretną lecz widoczną ozdobę. Nie stanowi już wyłącznie elementu technicznego i funkcjonalnego, a przeistacza się w element ozdono-wykończeniowy.

Anodyzowane aluminium

Anodyzacja 10 mikronów sprawia, że profile są jeszcze bardziej odporne na korozję i zwiększa dodatkową wytrzymałość ich powierzchni. Wersja surowa jest pokryta podkładem, który umożliwia pomalowanie dowolnym kolorem.

 


 

 

 

Drzwi ukryte Syntesis Standard 40

Ościeżnica aluminiowa z nafrezowaniem pod zawiasy ANSELMI oraz zamek magnetyczny BONAITI

 

 

Ościeżnica aluminiowa zlicowana ze ścianą

Płaskość, płaskość...

Drzwi rozwierane Standard 40 to rozwiązanie, które umożliwia instalację skrzydeł drzwiowych w linii ściany, czyli bez żadnych ościeżnic i listew maskujących. Jedynym widocznym elementem w powierzchni ściany jest panel drzwiowy. Grubość drzwi 40 mm. Zastosowano zawiasy ANZELMI ISTAR 505 lub 506 oraz zamek magnetyczny BONAITI.

 

 

 

 

 

Drzwi rozwierane licowane ze ścianą

Być czy nie być ...

W zależności od osobistych gustów, drzwi można pomalować w kolorze ściany tym samym eliminujemy je jako dodatkowy element aranżacji wnętrza, oraz polakierować lub ozdobić różnymi wykończeniami i nadrukami, co przeistoczy je w jeden z kulminacyjnych elementów wystroju pomieszczenia.

 

 

 

Spójność rozwiązań ECLISSE

Estetyczne i strukturalne rozwiązania drzwi rozwieranych Standard 40 umożliwiają skomponowanie ich w estetyczną całość z innymi produktami ECLISSE z linii Syntesis.

Drzwi przesuwne z gamy Sintesis line i listwa przypodłogowa Battiscopa daje możliwość stworzenia kompozycji wnętrza minimalistycznego, funkcjonalnego o jednakowej myśli aranżacyjnej.

 

 

Musisz wiedzieć

Drzwi rozwierane Standard 40 zostały opracowany z myślą o ułatwieniu pracy montażysty. Przede wszystkim futryna aluminiowa przystosowana jest zarówno do ścian murowanych jak i do suchej zabudowy. Kompletny zestaw zawiera plastikowe zabezpieczenia eliminujące zabrudzenia zaprawą lub porysowania oraz rozpórki z płyty OSB gwarantujące utrzymanie poziomu i pionu ościeżnicy podczas prac montażowych.

Drzwi

• Grubość skrzydła 40 mm.

• Drzwi o wysokości światła przejścia: 2009, 2020, 2089, 2100, 2189, 2200, 2289, 2300 zbudowane są z ramiaka sosnowego, wypełnienie stanowi płyta wiórowa otworowa lub plaster miodu. Zewnętrzna powierzchnia skrzydła wykonana jest z płyty HDF o gr. 3 mm.

• Drzwi o wysokości światła przejścia: 2389, 2400 zbudowane są z podwójnego ramiaka sosnowego, wypełnienie typu plaster miodu. Zewnętrzna powierzchnia skrzydła wykonana jest z płyty MDF o gr. 6 mm.

• Skrzydła do zestawów o wymiarach: 600 x 2009/2020, 700 x 2009/2020, 800 x 2009/2020, 900 x 2009/2020 oraz 1000 x 2009/2020 posiadają dwa nawierty na zawiasy, skrzydła do pozostałych zestawów posiadają trzy nawierty na zawiasy.

 

 


 

 

 

Drzwi ukryte Syntesis Battente 45

Ościeżnica aluminiowa z nafrezowaniem pod zawiasy ANSELMI oraz zamek magnetyczny AGB

 

 

Drzwi rozwierane podwójne licowane ze ścianą

Idealne miejsce w Twoim domu

Drzwi rozwierane Battente 45 to ościeżnica aluminiowa, która umożliwia zamontowanie drzwi bez konieczności montowania ościeżnic i opasek drewnianych. Przesuwając ręką po ścianie i drzwiach mamy wrażenie jednej całości, bez żadnych przerw.

 

 

 

 

 

 

Przestrzeń, styl i nowoczesność

Dbałość o szczegóły

Prostota formy ukrywa w sobie wielką dbałość o szczegóły. Futryna została zaprojektowana w sposób umożliwiający zawieszenie paneli bez pozostawiania zbędnych szczelin pomiędzy skrzydłem, a ścianą. Grubość drzwi 45 mm. Zastosowano zawiasy ANZELMI ISTAR 505 lub 506 oraz zamek magnetyczny AGB.

 

 

 

 

Dlaczego jest wyjątkowa

 

Wykorzystana technologia w drzwiach rozwieranych Battente 45 jest najnowszej generacji. Dostarczone rozwiązanie charakteryzuje się tym, że drzwi nie stanowią wyłącznie elementu przejścia, ale przeistaczają się w prawdziwy obiekt ekspozycyjny.

Stają się przysłowiową „wisienką na torcie”. Istnieje możliwość naklejania lustra, kolorowego szkła lub kamienia naturalnego.

 

 

 

Drzwi ukyte Battente 45 - skośne

Drzwi rozwierane mogą być również wykonane po skosie

Idealne rozwiązanie do skośnych sufitów, strychów lub mniejszych przestrzeni.

Ościeżnica dostępna jest w wersji otwieranej na zewnątrz.

Ościeżnicę można wykonać z różnymi kątami w wersji z górną belką lub bez.
 

UWAGI

 • Kąt od 60° do 89°
 • Zawiasy zawsze na wyższym pionie ościeżnicy
 • H1= Całkowita wysokość ościeżnicy
 • Dostępna z górną belką lub bez (bez wpływu na cenę)
 • Maksymalna waga drzwi z 3 zawiasami: 50 kg
 • Dostępna również z 4 zawiasami: maksymalna waga drzwi 65 kg

 

 

Musisz wiedzieć

Drzwi rozwierane otwierają się na zewnątrz jak również do wewnątrz ościeżnicy aluminiowej. Kompletny zestaw zawiera plastikowe zabezpieczenia eliminujące zabrudzenia zaprawą lub porysowania oraz rozpórki z płyty OSB gwarantujące utrzymanie poziomu i pionu ościeżnicy podczas prac montażowych.

Drzwi

Grubość skrzydła 45 mm.

• Podwójny ramiak zwiększa stabilność skrzydła.

• Skrzydło pokryte obustronnie płytą MDF 6 mm co zwiększa wytrzymałość drzwi.

• Stalowy naciąg, który zapewnia właściwą płaszczyznę skrzydła.

• Skrócenie gotowego skrzydła od dołu - max. 25 mm

• Specjalny stalowy naciąg, który zapewnia właściwą płaszczyznę drzwi

 

 

 


 

 

 

Drzwi ukryte Syntesis Fusion 50

Ościeżnica aluminiowa z nafrezowaniem pod zawiasy SIMONSWERK TECTUS 340 oraz zamek magnetyczny BONAITI

 

 

Idealne miejsce w Twoim domu

Drzwi rozwierane Fusion 50 to ościeżnica aluminiowa, która umożliwia zamontowanie drzwi bez konieczności montowania ościeżnic i opasek drewnianych.

Przesuwając ręką po ścianie i drzwiach mamy wrażenie jednej całości, bez żadnych przerw.

 

 

 

Prostota formy ukrywa w sobie wielką dbałość o szczegóły

Futryna została zaprojektowana w sposób umożliwiający zawieszenie paneli bez pozostawiania zbędnych szczelin pomiędzy skrzydłem, a ścianą.

Grubość drzwi 50 mm. Zastosowano zawiasy SIMONSWERK TECTUS 340 oraz zamek magnetyczny BONAITI.

 

 

 

Musisz wiedzieć

Drzwi rozwierane otwierają się na zewnątrz jak również do wewnątrz ościeżnicy aluminiowej. Kompletny zestaw zawiera plastikowe zabezpieczenia eliminujące zabrudzenia zaprawą lub porysowania oraz rozpórki z płyty OSB gwarantujące utrzymanie poziomu i pionu ościeżnicy podczas prac montażowych.

Drzwi

Grubość skrzydła 50 mm.

• Podwójny ramiak zwiększa stabilność skrzydła.

• Skrzydło pokryte obustronnie płytą MDF 6 mm co zwiększa wytrzymałość drzwi.

• Specjalny stalowy naciąg , który zapewnia właściwą płaszczyznę drzwi.

• Skrócenie gotowego skrzydła od dołu - max. 25 mm

• Specjalny naciąg, który zapewnia idealną płaszczyznę drzwi.

 

 

 

 


 

 

 

Drzwi ukryte SYNTESIS Vetro

Szklane drzwi rozwierane z ukrytą ościeżnicą

 

 

Innowacyjne rozwiązanie

Drzwi szklane są bardzo eleganckim i efektownym elementem wnętrza. Oddzielają pomieszczenia nie blokując przepływu światła. Zastosowanie drzwi szkalych daje możliwość segregacji pomieszczeń z zachowaniem płynności i delikatności. Drzwi szklane rozwierane z ukrytą ościeżnicą są rozszerzeniem kolekcji ECLISSE SYNTESIS.

Dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania stworzyliśmy możliwość zaprojektowania wnętrza o wspólnej linii designu. Teraz wraz z drzwiami szlanymi przesuwnymi możemy uzyskać spójność ideii aranżacyjnej.

 

 

 

 

Drzwi ukryte szklane z ościeżnicą aluminiową

Nietuzinkowy produkt powoduje wrażenie drzwi szklanych zamontowanych bezpośrednio w ścianie, bez żadnych dodatkowych wykończeń typu ościeżnice. Tafle szkła stają się głównym elementem wystroju wnętrza dodając mu przestronności.

Skrzydło szklane zamocowane jest na pionowym elemencie z anodowanego aluminium na niewidocznych dla oka wytrzymałych zawiasach. Rama ościeżnicowa jest stabilna i łatwa w montażu. Jej profile są anodowane i pokryte farbą podkładową co zapewnia lepszą przyczepność farby, tynku lub gipsu.

 

 

 

 

Dostępne rozmiary i wersje:

Drzwi ukryte Vetro są dostępne w wersji pojedynczej dla szerokości L od 600 do 1000 mm i wysokości H od 2000 do 2700 mm.
Tafla szkła ma grubość 8 mm i występuje w wariantach:

 • przezroczysta float
 • satyna decormat
 • przezroczysta optiwhite
 • satyna optiwhite
 • przezroczysta grafit
 • grafit decormat
 • ze wzoremSzkło wykonywane jest zgodnie z normą PN-EN-1215-1 szkło w budownictwie, termicznie hartowane.

 

 

 

Charakterystyka

 • profil aluminiowy VETRO z nafrezowaniem pod zawiasy ukryte, wykończenie anoda
 • uniwersalna rama, zarówno do ścianki gips-karton, jak i murowanej
 • rama zabezpieczona jest specjalnym środkiem poprawiającym jakość malowania
 • grubość szkła hartowanego wynosi 8 mm
 • grubość ramy wynosi 46 mm
 • rama osłoniona jest tworzywem sztucznym celem uniknięcia zabrudzenia podczas prac tynkarskich.
 • gumowe uszczelki, trwałe i elastyczne w łatwy sposób montowane są do ramy, a nie do drzwi.
 • rama zabezpieczona jest specjalnym środkiem poprawiającym jakość malowania
 • otwory na zawiasy ochronione są perforowaną blachą celem uniknięcia zabrudzenia podczas prac tynkarskich.
 • w zestawie zamek magnetyczny,zawiasy ANSELMI ISTAR, okucia